Adempiere - OpenSource

Produkt

 

Výhody ADempiere

 

ADempiere vylepší Vaši obchodní výkonnost. ADempiere Vám pomůže agregovat a analyzovat informace napříč celou organizací, takže získáte podklad pro Vaše správné rozhodnutí.

Řešení ADempiere poskytuje efektivní uživatelský nástroj. S ADempiere rozšíříte obchodní procesy na všechny zaměstnance, partnery a zákazníky.

ADempiere zajišťuje totální integraci. Všechny Vaše obchodní transakce mohou nyní probíhat v jednom systému. Změňte Vaši společnost do podnikání v reálném čase a skliďte výsledky kompletní viditelnosti všech klíčových procesů.

ADempiere má výbornou obchodní hodnotu. ADempiere poskytuje obchodně zaměřenou infrastrukturu, která podporuje neustálé zlepšování procesů. Přístup ke zdrojovým kódům zajišťuje v případě potřeby stálé doplňování nové funkcionality.

Změny jsou nevyhnutelné a ADempiere se snadno může měnit spolu s Vámi, tak jak se vyvíjí Vaše podnikání. ADempiere má architekturu, která snižuje počet chyb. Zatímco ostatní aplikace vyžadují náročné přeprogramování stávající funkcionality, ADempiere byl vytvořen tak, aby umožňoval rychlou změnu a přesto zůstal stabilní.

Open Source znamená značné úspory a vysokou kvalitu. Jelikož  poplatky za licenci software jsou eliminovány, uspoříte značné částky. Současně ale získáváte software nejvyšší kvality. ADempiere je produkt vývojářů světové kvality, kód je otevřen, nic není skryto. Zastírání faktů není ve světě Open Source ani etické ani technicky možné.

ADempiere je jistá investice. Na rozdíl od své konkurence ADempiere nemůže být koupen, spojen, prodán nebo rozdělen. Mohutná celosvětová uživatelská a vývojářská komunita garantuje, že ADempiere bude existovat velmi dlouho.

Open source znamená svobodu. Nyní s Open Source máte totální kontrolu osudu Vašeho software. Pokud potřebujete úpravu, proveďte ji sami nebo o ni požádejte nás. Nejste s námi spokojeni, pak se obraťte na celosvětovou síť partnerů ADempiere. Open Source je Váš software.

 

 

ADempiere.cz

Home | Produkt | Reference | Podpora | Novinky | FAQ | Download | Odkazy | O nás

„Základní idea  Open Source je velmi prostá : Když programátor může číst, redistribuovat a modifikovat zdrojový kód, software se vyvíjí. Lidé software zdokonalují, přizpůsobují a opravují. A to se děje rychlostí, kterou nikdy žádný vývojový tým konvenčního software nemůže dohnat.